Novitus Deon Online

DEON Online to wszechstronna drukarka, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Niewielkie gabaryty i ergonomia DEON Online znajduje zastosowanie w wielu miejscach: małych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej, w której szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty i ergonomia drukarki.

Dane techniczne

PARAMETRY URZĄDZENIA
Wersja urządzenia ONLINE
Kopia elektroniczna część pamięci chronionej (wyszukiwanie i wydruk zapisanych danych)
Komunikacja z CRK LAN, (opcja GSM, WiFi)
Przeznaczona do pracy mobilnej lub stacjonarnej w dowolnym punkcie sprzedaży
Ilość towarów (PLU) 1 000 000
Długość nazwy towaru 40 znaków + 3 linie opisu towaru
Dostęp do kopii wydruków przez serwer www
MECHANIZM DRUKUJĄCY
Rodzaj termiczny
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 30 m
WYŚWIETLACZE
Klient – graficzny, LCD, czarno-biały, 192×48 pikseli, zintegrowany
Kasjer – graficzny, LCD, czarno-biały, 192×48 pikseli, zintegrowany
KLAWIATURA
Rodzaj Switchowa, zabezpieczona przed zalaniem
Ilość klawiszy 23
ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNE
LAN, USB Host (A), USB device (B), 1xRS232 opcja: BT, WLAN, GSM, współpraca z komputerem
Sterowanie szufladą aktywne
GABARYTY
Gł./szer./wys. 229 x 94 x 58 mm
Masa 0,65 kg
ZASILANIE z sieci – 230V /12V, 2A, awaryjne – 7.4V, 2Ah

Dodatkowe informacje

Jest to jedna z najbardziej ergonomicznych drukarek fiskalnych w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać urządzenia fiskalne rejestrujące. Kopia wydruku dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do niej jest realizowany poprzez dedykowaną aplikację. Jak każda drukarka fiskalna marki Novitus, również Deon Online ma możliwość drukowania faktur VAT na swoim mechanizmie drukującym. Drukarki online na formatce faktury oprócz danych Nabywcy mogą również drukować dane Odbiorcy faktury VAT. Mogą też drukować dowolne wydruki niefiskalne, zawierająće tekst, grafikę oraz kody kreskowe i QR.

DEON online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.