Novitus Link Online

Kasa LINK Online czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń kas marki Novitus. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana. Kasa jest przeznaczona dla małych i dużych punktów handlowych/usługowych. Mała i poręczna obudowa kasy posiada w sobie zaawansowaną technologię oraz funkcjonalność spotykaną w segmencie dużych kas systemowych.

Dane techniczne

Liczba towarów:
20 000
Liczba stawek PTU:
7
Liczba kodów dowiązanych:
1 000
Liczba grup towarowych:
100
Liczba kasjerów:
32
Rabaty/narzuty:
tak
Pojemność bufora ON-LINE:
20 000
Opakowania:
64
Nazwa towaru:
40 znaków + 3 linie po 40 znaków opisu
MECHANIZM DRUKUJĄCY
Rodzaj:
Easy load
Typ:
Fujitsu FTP 628
Szerokość papieru:
57 mm, długość rolki: do 30 mb
KLAWIATURA
Rodzaj:
alfanumeryczna, switchowa
Liczba klawiszy:
20 + 8 funkcyjnych / szybkiej sprzedaży
Klawisze szybkiej sprzedaży:
16 (8 w dwóch poziomach) + 10 w trybie „szybka sprzedaż”
WYŚWIETLACZE
Klient:
graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192 x 48 pikseli
Kasjer:
graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192 x 64 piksele
ZŁĄCZA
Złącza komunikacyjne:
1 x RS232, 3 x USB host (A), 1 x LAN (Ethernet)
Współpraca z urządzeniami:
CRK, Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), klawiatura USB, pendrive
Sterowanie szufladą:
pasywna, 6-24V
ZASILANIE
Z sieci:
zasilacz zewnętrzny 230 V / 12 V, 2A
Awaryjne:
wbudowany akumulator żelowy 6V, 1,3 Ah
WYMIARY
Szerokość/wysokość/głębokość:
195 x 67 x 216 mm
Waga:
1 kg

Dodatkowe informacje

LINK Online to kasa fiskalna umożliwiająca połączenie i przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej. Oznacza to, że spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT. Nowe funkcje kasy są praktycznie bezobsługowe – użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych operacji, a jedynie zapewnić kasie połączenie z skonfigurowaną siecią internetową. Dane wygenerowane podczas pracy kasy wysyłane są automatycznie w postaci zaszyfrowanych i podpisanych podpisem cyfrowym danego urządzenia plików JPK do Centralnego Repozytorium Kas, zgodnie z ustalonym dla kasy harmonogramem. Kasa posiada wszystkie funkcje, które miały dotychczas kasy fiskalne z elektroniczną kopią paragonu. Ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego firmy na paragonie oraz innych wydrukach niefiskalnych. Pod paragonem fiskalnym można wydrukować dowolny tekst reklamowy, lub dowolna grafikę oraz kod QR. Kopia wydruków w kasie fiskalnej zapisywana jest w sposób elektroniczny, w wewnętrznej pamięci chronionej. Pamięć ta wystarcza na kilka lat pracy kasy. Kopie wydruków z pamięci chronionej są dostępne również dla użytkownika.