Novitus Bono Online

Drukarka fiskalna BONO Online to nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie z przeznaczeniem dla małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. BONO Online należy do segmentu najbardziej zaawansowanych urządzeń fiskalnych. Zdalne zarządzanie, wbudowany serwer WWW, multi-komunikacja i najwyższe standardy bezpieczeństwa danych oraz wydajny i trwały mechanizm drukujący!

Dane techniczne

PARAMETRY URZĄDZENIA
Wersja urządzenia ONLINE
Kopia elektroniczna część pamięci chronionej (wyszukiwanie i wydruk zapisanych danych)
Komunikacja z CRK LAN, (opcja GSM, WiFi)
Przeznaczona do pracy stacjonarnej w dowolnym punkcie sprzedaży
Ilość towarów (PLU) 1 000 000
Długość nazwy towaru 40 znaków
Dostęp do kopii wydruków przez serwer www
MECHANIZM DRUKUJĄCY
Rodzaj termiczny
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 60 m
WYŚWIETLACZE
Klient – graficzny, LCD, niebieski, 132×32 piksele, zintegrowany
Kasjer – graficzny, LCD, niebieski, 132×64 piksele, zintegrowany
KLAWIATURA
Rodzaj Membranowa
Ilość klawiszy 4 + klawisz nawigacyjny
ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNE
LAN, USB Host (A), USB device (B), 2xRS232 opcja: WLAN, GSM, współpraca z komputerem
Sterowanie szufladą pasywna 6-24V
GABARYTY
Gł./szer./wys. 215 x 146 x 145 (190) mm
Masa 1,75 kg
ZASILANIE z sieci – 230V /12V, 3A, awaryjne – 6V, 3Ah

Dodatkowe informacje

Drukarka ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego firmy na paragonie oraz innych wydrukach niefiskalnych. Umożliwia drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym. Posiada szeroką gamę dowolnych wydruków niefiskalnych, również zawierających dowolne grafiki i kody QR.

Drukarka fiskalna BONO Online to urządzenie fiskalne umożliwiające połączenie i przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej. Z Centralnym Repozytorium Kas oraz programem sprzedaży drukarka może komunikować się za pomocą standardowej sieci komputerowej poprzez wbudowane złącze LAN, RS232 lub np. dołączony do portu USB moduł Wi-Fi. Drukarka obsługuje najpopularniejsze na rynku protokoły komunikacyjne dla programów sprzedaży: Novitus i Novitus zgodny. Posiada również najnowszy protokół Novitus XML.

BONO online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.