Posnet FAWAG box

Fawag box to pierwsza drukarka fiskalna sygnowana marką Fawag. To urządzenie o niedużych gabarytach i minimalistycznym, eleganckim designie. Fawag box jest intuicyjne w obsłudze, komfortowe w użytkowaniu i oferuje wszystkie niezbędne funkcje. Drukarka jest znakomitym wsparciem fiskalnym dla niedużych punktów handlowo-usługowych.

Dane techniczne

Wersja urządzenia ONLINE
Pamięć chroniona karta SDHC – 32GB
Komunikacja USB (net), Ethernet
e-Paragon – możliwość generowania paragonu w formie pliku elektronicznego, pamięć chroniona z możliwością zdalnej archiwizacji danych, wydruk NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu, drukowanie faktur VAT (FV)
BAZY DANYCH
Stawki VAT 7 (A…G)
Liczba PLU 250 000
MECHANIZM DRUKUJĄCY
Typ mechanizmu drukującego termiczny , typu „drop in” – wrzuć i drukuj”
Liczba znaków w wierszu
dostępne 3 tryby wydruku:
40 znaków
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki papieru 30 m
Szybkość wydruku do 20 linii/s
WYŚWIETLACZE
Wyświetlacz operatora wspólny z wyświetlaczem klienta, graficzny LCD o rozdzielczości 192 x 64 px, zintegrowany z obudową
ZŁĄCZA
Komunikacja z komputerem: Ethernet, USB
Protokół komunikacyjny POSNET /THERMAL
Sterowanie szufladą szuflada 6V
Zasilacz zewnętrzny
Ładowarka samochodowa brak
Port USB – USB typu A
WYMIARY, WAGA, TEMPERATURY
Wymiary
126 x 108 x 112 mm (szer. x wys. x dł.)

Dodatkowe informacje

BOGATA GAMA WYDRUKÓW

Fawag box oferuje bogatą gamę wydruków. Urządzenie drukuje m.in. grafiki na paragonie, faktury, kody jednowymiarowe oraz kody QR.

GOTOWA NA E-PARAGON

Drukarka jest produktem w pełni nowoczesnym. Ma m.in. funkcjonalności pozwalające jej przesyłać e-paragony do klientów.

NIEZAWODNY MECHANIZM DRUKUJĄCY

Fawag box ma mechanizm drukujący w systemie drop-in, oferujący 80 znaków na nazwę towarów oraz drukujący 20 linii na sekundę.

PROSTA KLAWIATURA

Urządzenie ma klawiaturę membranową złożoną z czterech przycisków. Dzięki temu obsługa urządzenia i wywoływanie funkcji jest proste i intuicyjne.

CZYTELNY WYŚWIETLACZ

Fawag box posiada czytelny, graficzny i zintegrowany z obudową wyświetlacz LCD (192×64 pikseli).To zapewnia klarowność wszelkich przeprowadzanych transakcji.

BEZPIECZNE ZASILANIE

Użytkownik może całkowicie bezpiecznie zasilać urządzenie. Drukarka ma wbudowany akumulator 6V, a ładowanie odbywa się po USB z komputera.

SZEROKI WYBÓR POŁĄCZEŃ

Urządzenie oferuje szeroki wybór połączeń. Fawag box ma takie możliwości połączeń jak Ethernet czy USB. Do urządzenia można podłączyć szufladę.

POJEMNA BAZA PLU

Fawag box oferuje bazę towarową o pojemności aż do 250 000 produktów. Dzięki temu przedsiębiorca może z niej korzystać nawet w przypadku bardzo rozległego asortymentu towarowego